FIREMNI AKCE/TEAM BUILDING
LaserTag je kooperativní hra, fyzická aktivita vedoucí ke zdravé soutěživosti. Zajistíme hru pro dva týmy (celkem 12 osob), nebo turnajovou hru pro větší skupiny.
Můžem vám nabídnout také další služby:
– ubytování (výběr z mnoha hotelů a penzionů)
– něco dobrého k zakousnutí (vegetariánská, veganská nebo bezlepková kuchyně)
– akce (taneční, akrobacie, přehlídky)
– projížďka obrněným vozem; projížďka na historické motorce; vyhlídkové lety balónem, nebo vrtulníkem
– profesionální kurzy zacházení se zbraní
– funkční trénink v armádním stylu
– základní pravidla sebeobrany
– kurz první pomoci
Více…


ŠKOLNÍ AKCE
Přemýšlíte, jak překvapit vaše žáky ve škole na Den dětí nebo v jiné volné dny? Řešením rozhodně bude počítačová hra, ale ŽIVĚ.
Ano LaserTag je zábavná verze počítačových her. Jedná se o sportovní aktivitu, která spojuje sport, týmovou spolupráci, tvoření strategie, kompromis, zábavu a samozřejmě další aktivity.
Více…


NAROZKY PRO DĚTI
LaserTag je skvělá zábava pro děti od 8 let. Zajistíme pro vaši ratolest zábavu, na kterou jistě dlouho nezapomene. Po hře je možné zorganizovat narozeninovou párty u ohně, grilování a další zábavu, kterou ocení především děti (občetstvení, klaun, malování na obličej). Pro malé vojáky (ale i jejich tatínky) můžeme zorganizovat projížďku obrněným vozem, let vrtulníkem, a pro malé vojandy i let balónem.
Více…


ROZLUČKA SE SVOBODOU
Zveme vás ke hře LaserTag, po které určitě nebudete na své svatbě samá modřina. Avšak modřiny nejsou známkou nedostatku adrenalinu. Energická hra vám poskytne mnoho emocí.

Máš za úkol uspořádat rozlučku se svobodou a hledáš atraktivní možnosti, jak si tento den užít? Nabízíme ti vzrušující střelbu v naší aréně. Nebo už máš naplánované konkrétní místo, nevadí, přijedeme za vámi kamkoli, kde budete mít klid a hra bude podle vašich představ.

Nabízíme zajímavé herní scénáře:
Hon na odstřelovače, Zombie, Team Deathmatch, Hra na vlajku, ale také připravené scénáře speciálně pro rozlučku se svobodou. Patří mezi ně například „Ochrana VIP“ nebo „Terminátor“. Na přání můžeme připravit vlastní scénáře pro hru, takže pokud máte vlastní zajímavý nápad, s radostí ho budeme realizovat.
Více…


ZAHRADNÍ PARTY
Čas pro rodinu a přátele, čas relaxace a odpočinku…
Chystáte akci na zahradě? Oslava narozenin, výročí, setkání po letech, nebo obyčejné grilování a chtěli by jste okořenit zábavu něčím netradičním? LaserTag, který je plný adrenalinu, soutěživosti a zábavy bude vaší skvělou volbou, jak vylepšit vaši už téměř ideální akci.
Více…