Často kladené dotazy nebo Co vás nejvíce zajímá?
1. Je LaserTag vhodný pro každou věkovou skupinu?
Hry s může zúčastnit každý nad 8 let.

2. Mohu si během hry nějak ublížit?
Vybavení je zcela bezpečné a bezpolestné. Všechny komponenty jsou certifikované (CE, ISO, GOST) právě pro tento typ hry a bezpečné. Paprsek, který je vy hře používán jako „střelivo“ je 100% bezpečný. Jedná se otechnologii, kterou běžně využíváme v naši domácnosti. Stejný paprsek vysílá náš televizní ovladač, když přepínáme programy.

3. Nemám vlastní tým. Mohu si zahrát i sám?
Samozřejmě, že ano. Zaregistrujte se u nás na SINGLE GAME. Je to hra pro jednoho hráče. Na hlavní stránce majdete odkaz na EVENT, vyberete si ten, který vás nejvíce zajímá a čekáte. Jednoduše řečeno, my naplánujeme datum a čas eventu a každý jednotlive se do něj může připojit, když je dost hráčů, event může začít. Event se koná při při počtu 8-12 hráčů.

4. Je možné hrát i v menším počtu hráčů?
V případě objednávky pro menší skupinu, se může stát, že se k ní připojí jiná menší skupina tak, aby hra mohla začít.

5.Nejde mi to, pokaždé mě „přeperou“ a to mě vůbec nemotivuje. Existuje nějaký recept, či nějaké triky, jak vyhrát?
Ve Válečné Zoně se můžete připojit k tréninkové jednotce, kde se naučíte nejen střílet, takticky přemýšlet a správně pohybovat, ale také napravíte svou kondičku, sílu a dynamiku. Naučíte se správě pracovat s vlastním tělem, stretchovat, a hlavně budete trénovat s lidmi, kteří jsou na tom stejně jako vy. Společně se budte motivovat, trávit společně svůj volný čas, nejen při tréninku, ale i ve volném čase u ohně, či na táboře (soustředění).

6. Můžeme hrát i za špatného počasí?
Disponujeme nejmodernějším vybavením světě, naše vybavení zvládá vše. Zima, léto, bouřky, sníh. S našim vybavením můžete hrát od 20 do 50°C. Jsme připraveni na nejhorší. Extrémní podmínky jen vylepší vaše pocity ze hry.

7. Mám rovnou zahradu, ale obávám se, že na ni nebudeme moci zaranžovat arénu ke hře, řešíte to nějak?
Nás problémy nepřekvapí. Naše moto je: „BUĎ PŘIPRAVEN!“ Během 30 min postavíme na vaší ploše ARÉNU VÁLEČNÉ ZÓNY, kde si budete moci užít scénář z našeho vějíře her.


REZERVACE 737 01 02 03

Radi odpovime na vasi dotazy!
[contact-form-7 id=“45″ title=“Kontakt“]